8 Mayıs 2012 Salı

antalya-istanbul-konya

erken açtığım tatil sezonu hız kesmeden devam ediyor. efenim siz benim tatil dediğime bakmayın aslında tatil falan değil, gayet iş gezmesi. direk işle alakalı bir durumdan oralara buralara gidip duruyoruz ama bu demek değil ki eğlenmeyeceğiz. bittabi eğlenmeli ve bu uzun yollar keyifli hale gelmeli. bu şekilde düşünüp uçak ne yav, biniyosun iniyosun diyerekten araba ile gitmeye karar verdik. pek de kokoş bi araba ile gidip geldiğimizi söylemek isterim. dönüşte insuyu mağarasına girdiğimizi bu sayede söyleyebilirim. girelim mi, hoop girelim modunda girdik valla. bu yolculuk sayesinde içanadolu şehirlerinden kütahya, afyon'un çılgın derecede çirkin şehirler olduğunu da keşfettik tabi. neden her yer boşken 23411 katlı apartmanlar yapılıyor?

 antalya'da havalar fena değilmiş :) ilk önce 2 gece kemer, ardından da 3 gece belek'te kaldık. kemer'i daha çok sevdim. ama daha tam sezon da açılmış değil, yeni yeni hareketleniyor. tatilden gelip pazartesi salı işe gitmek de fenaymış. yarın gece konya yolları bizi bekler. sıfır beklentim var, herkes yemeklerden bahsediyor. bakalım tatmin edebilecek mi? göreceğiz.

bu seneki son gezmeler olabilir bunlar. bakalım bakalım...

2 yorum:

  1. Bayadır yazılarına bakmadığımı fark ederek bir baktım oho biz sınavlar finaller ölelim millet gezsin tozsun süper yaa..

    YanıtlaSil
  2. Bizde de ayni skintilar mevcut efenim. Moral bozmaya gerek yok :p

    YanıtlaSil