18 Mart 2012 Pazar

kısmetliyimdir biraz

çok net bir şey biliyorsam o da ayrımcı olmadığım. gerek milliyet olsun gerekse hoşlanılan cinsiyet tercihi olsun. ancak arkadaş emin olduğum bir diğer şey gay olmadığımken, neden beni buluyorsunuz itina ile. yani bulun sıkıntı yok o konuda ama yazmayın lan, o konuda sıkıntı var işte. dışarıdan görünümümde sıkıntı da yok zannediyorum ama nedir arkadaş sebep?

3 yorum:

  1. SEBEP; Yazılarına biraz ukalalık havası vermen, devrik cümle kurduğundan zekice ve sevimli gelmesi kastettiğin cinsiyete de çekici geliyor olabilir mi? Gerçi görüntümde de sıkıntı yok dediğine göre sadece burda yazmıyorlarkarşılıklıda yazıyorlar anlıyorum ben. Gerçi yazılarında bu havayı estiren tavırlarında da estiriyordur. Ama sıkıntı yok bence beğenilmek güzeldir arkadaşım :)

    YanıtlaSil
  2. backgroundu mu değiştirsen sanki o biraz feminen mi kaçmış? böyle daha motordur arabadır öyle bişi mi koysan napsan bilemedim :P şaka bir bana da en metalci yıllarımda ülkücü bir kişi aşk ilan etmişti de ben de şu anda hissettiklerine benzer bir haller hissetmiştim.ne alak yaa diyor insan değil mi?hayır oraya da yazmışsın geleceğin asabi amcası diye.hem asabisin hem amca...durum gayet açık da hani...

    YanıtlaSil
  3. Hahah oda birşey mi sözde ortalarda topoşum diye gezen bir eleman bana aşkını ilan etmişti :D

    YanıtlaSil