5 Ekim 2009 Pazartesi

anime tam kaptırmışken ortaya çıkan absürd bölümler

anime dünyası acayiptir izleyenler bilir. uçanlar mı ararsınız, bi türlü ölmeyenler mi, robotlusu bile var. enteresan bir dünya yani. neyse konumuz animelerin acayipliği değil, zira dünya acayip, anime acayip olsa ne olur değil mi?

neyse, konuya bodoslama dalmak istemediğimden, gereksiz bir girizgah ile başladım, şimdi de yazının ana konusu. elemanlar uçark, koşarkene, kötü adamın tam ümüğüne binilecekken, bir bakarsınız garip bir bölüm, konu ile alakası olmayan bir şeyler falan. capon abiler yüzlerce bölüm anime çizmiş olmanın yapmış olduğu kafa ile bir anda kayışı kopartıp, alakasız bölümler çizerler böyle bir 10 - 15 bölüm kadar, ki farkında olmasalar da acayip sinir bozar. hatta öyle sinir bozar ki, bazı zamanlar bazı insanlar ilgili animeyi takip etmeyi dahi bırakabilirler (bir arkadaş ekolü). zaten izlemese ne kaybeder ki, çocuk mu o caaanım çizgi mizgi...

neyse buradan yetkililere sesleniyorum, abidik gubidik bölümler yayınlayacağınıza tatil yapın kafanız rahatlasın. maldivler size yakın mesela, eşek yüküyle para kazanıyosunuzdur, atlayın uçağa gidin bi tatil yapın. fotoğraf makinenizi de alın, caponsunuz siz, makinesiz olmaz. bol bol barış işareti yapın foto çekin, çektirin ya. adama akşam vakti sinir yaptırdınız.

neyse gözlerinizden öper, sevgiler dilerim yer yer. alivederçi beybi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder